“Tvoj pohľad sa vyjasní jedine vtedy, keď sa budeš vedieť pozrieť do svojho srdca.
Kto sa pozerá smerom von, sníva. Ten, kto sa pozerá dovnútra, prebudí sa.” (C.G.Jung)
+421 (911) 765 589
info@hypnoterapia.sk

Workshop detskej a rodičovskej hypnoterapie

 

Workshop detskej a rodičovskej hypnoterapie je určený pre tých rodičov, ktorí na jednej strane cítia obmedzenia klasickej medicíny a na druhej strane tušia nekonečný liečivý potenciál svojich detí ukrytý v ich podvedomí. Túžia pre svoje deti urobiť niečo viac, ako len podávať lieky, ktoré majú často množstvo vedľajších účinkov alebo len bezmocne sledovať problémy svojho dieťaťa a často i lekárov, ktorí sa bezvýsledne snažia pomôcť potláčaním symptómov.

Worskhop má za cieľ oboznámiť rodičov so základnými princípmi fungovania podvedomia a naučiť ich základné techniky, ktorými môžu výrazne ovplyvniť zdravotný a psychický stav svojho dieťaťa. Liečivé príbehy  sú každodenne používané tisíckami rodičov na celom svete pri riešení takých zdravotných problémov ako sú alergie, nočné pomočovanie, úzkosť, strachy a množstvo ďalších psychických problémov a blokov.

Nekonečnosť rodičovskej lásky s veľkou dávkou trpezlivosti a múdrosti dokáže robiť zázraky. Žiadny terapeut nemôže urobiť toľko, ako múdry a milujúci rodič. Aj keď z času na čas môže terapeut pomôcť  rodičom s písaním príbehov, ak sa na to sami naozaj necítia, oveľa hlbší zmysel má  naučiť ich, ako sa vcítiť do dieťaťa ako nájsť cestičku  do jeho podvedomia a naštartovať v jeho vnútri liečebný proces.

Deti vstupujú do našich životov, bez toho, aby nás na to niekto zvlášť odborne pripravil. Je veľa ľudí, ktorí si ešte neuvedomujú celý zmysel rodičovstva, na druhej strane je stále viac  rodičov, ktorí sú si plne vedomí svojej úlohy, hľadajú alternatívne cesty a preberajú zodpovednosť za uzdravenie alebo zlepšenie zdravotného stavu dieťaťa. Workshop je určený práve pre tých, ktorí chcú a veria v neobmedzenosť ľudského potenciálu. Pravdaže, tak ako pri každej liečivej metóde aj tu existujú obmedzenia, najmä čo sa týka vážnejších vrodených disfunkcií a porúch.

 

Dĺžka trvania: víkendový kurz (14 hodín)

Cena: 139,- EUR

Miesto konania : workshop sa uskutočňuje v Trnave alebo blízkom okolí, presné miesto sa určuje pri každom workshope individuálne podľa počtu účastníkov

Záväznú prihlášku je potrebné zaslať minimálne 14 dní pred termínom uskutočnenia workshopu spolu so zálohou vo výške 50% z ceny kurzu

Konkrétne dátumy workshopov nájdete v Kalendári akcií.

V prípade záujmu o individuálnu detskú a rodičovskú hypnoterapiu nás prosím kontaktujte.

 

 

© 2015 SENAZ
Jeruzalemská 18, TRNAVA

TEL: 0911 765 589
E-MAIL: info@hypnoterapia.sk
WEB: http://www.hypnoterapia.sk

HI