“Tvoj pohľad sa vyjasní jedine vtedy, keď sa budeš vedieť pozrieť do svojho srdca.
Kto sa pozerá smerom von, sníva. Ten, kto sa pozerá dovnútra, prebudí sa.” (C.G.Jung)
+421 (911) 765 589
info@hypnoterapia.sk

Referencie od klientov

(Kurz regresnej hypnózy – 2016) 

Problematika regresnej hypnózy ma zaujíma už dlhší čas. Keď som objavila vašu stránku s ponukou kurzu regresnej hypnózy, nemohla som odolať. Cítila som, že tam mám ísť. A vnútorný hlas naozaj nesklamal. Na kurz som išla bez väčších očakávaní, no veľmi som sa tešila. Andrejka je veľmi skvelá hypnoterapeutka a osoba so srdcom na správnom mieste. S priateľským a láskavým prístupom ma ponorila ešte hlbšie do tejto problematiky. Dala mi veľa obohacujúcich rád a z kurzu som si odniesla nezabudnuteľné skúsenosti. Z celého srdca za ne ĎAKUJEM. Už teraz viem, že môj príchod k vám nebol posledný a teším sa na ďalšie stretnutie.

Kurz regresnej hypnózy je osobnostne obohacujúci zážitok a preto ho všetkým odporúčam.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem všetko dobré.

Kristína

(Kurz regresnej hypnózy – 2015) 
Na kurz regresnej hypnózy som sa prihlásila hlavne zo zvedavosti. Chcela som sa o tom dozvedieť viac a vyskúšať si niečo “na vlastnej koži”. Som za túto skúsenosť vďačná. Spolu s ostatnými účastníčkami kurzu sme v tom zvláštnom stave vedomia prežili naozaj silné, až dramatické príbehy. Načreli sme do neznámych území nášho podvedomia, a či už to boli príbehy z našich “minulých životov”, alebo niečo iné (čo vlastne nie je podstatné), myslím, že táto metóda terapie má svoje opodstatnenie a môže ľuďom priniesť pomoc pri riešení ich súčasných problémov, s ktorými si nevedia rady. Andrejka nás citlivo viedla a cítili sme sa v bezpečí. Bol to naozaj zaujímavý zážitok.
Ďakujem
Elena
(Kurz celostnej autohypnózy – 2014) 
Vrelo odporúčam túto skúsenosť každému z nás, všetkým ktorých zaujíma ako funguje ľudská myseľ, kto vlastne sme v našom nadvedomí a ako to všetko môžme využiť k lepšiej kvalite svojho života a k správnym rozhodnutiam. Ale aj ostatným, ktorých nezaujíma veľmi sprituálny svet, ale sú viac materialistickí a potrebujú vedieť ako si oddýchnut a relaxovať sámi so sebou počas rýchlych vyťažených dní plných stresujúcich udalostí. Nehovorím, že sa mi zmenil kompletne môj život, ale spoznala som silu mojho tela a mysle a pozerám sa na život trošku z vyšších sfér. Vážim si viac samú seba a uvedomujem si, že to, že som nie je len náhoda.  :-)
Ďakujem Adi.
Lucia
(Kurz celostnej autohypnózy – 2014) 

Tento kurz bol pre mňa veľmi prínosný. Chcela som sa naučiť spôsob ako vypnúť a uvoľniť sa. Prostredie na kurze bolo veľmi príjemné a takisto aj pani lektorka. Žiadna kniha ani video nie sú tak prínosné ako mať možnosť zúčastniť sa priamo kurzu. Veľmi pekne ďakujem aj za nahrávku. Pre mňa je veľmi dôležitá.

Prajem Vám hlavne zdravie a aj tým, ktorí sa rozhodnú niečo zo sebou robiť.

Júlia

(Kurz autohypnózy – 2013) 

Na kurze autohypnózy som sa naučila rôzne techniky relaxácie a uvoľnenia. Prístup lektorky hodnotím veľmi pozitívne. Prostredníctvom jej hovoreného slova a spôsobu podávania sa mi s ľahkosťou uvádzalo do úžasného stavu spoznávania podvedomia. Je skvelé, akú moc má naše podvedomie a každému odporúčam si to zažiť a presvedčiť sa o tom. Som rada, že som sa rozhodla tento kurz absolvovať, odnášam si z neho veľmi veľa a rozvíjať sa budem každý deň doma. Držím si v tom palce a verím si.

Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov.

Ľubka

(Kurz autohypnózy – 2013) 

Na kurz som sa prihlásila s veľkým očakávaním toho, čo je bežnému človeku neraz nepoznané. Alternatívna medicína a jej metódy ako také, sú čím ďalej, tým viac obľúbené a ľudí rôznych profesií, či vekových kategórií. Je to určitý nový poznatok dosiaľ tajomného, čo sa v nás a okolo nás skrýva.

Všetko, s čím som do kurzu šla, sa naplnilo. Pod vedením úžasnej lektorky, ako aj človeka s veľkým srdcom a ochotou predávať druhým svoje skúsenosti sa mi tento kurz zapíše hlboko do duše. Jednak tým, že techniky, s ktorými sme sa zoznámili budeme vedieť naďalej využívať v bežnom živote a situáciách. Kedykoľvek budeme cítiť potrebu „vnútorne sa vyliečiť“, nadobudli sme poznatky, s ktorými to pôjde ľahko, kdekoľvek a kedykoľvek. Sila a umenie dokázať si po kurze pomáhať sama sebe je tou najväčšou splnenou túžbou, s ktorou som do kurzu šla. Schopnosť naučiť sa vnímať veci inak, schopnosť privodiť si do života  to, čo chceme a po čom túžime, schopnosť žiť pokojný a spokojný život, aj to sú veci, ktoré si z kurzu odnášam. Vnímanie života a seba aj z inej perspektívy je úžasnou devízou pre ďalší rast a fungovanie. Hypnóza ako taká mi odkryla bránu doposiaľ nepredstaviteľných možností a perspektív. Po kurze viem, že nič nie je nemožné. Stačí byť len otvorený. Ďakujem ešte raz za možnosť absolvovania kurzu s touto úžasnou tematikou, precvičením a naučením sa techník ako sa liečiť a prežiť vysnívaný život.

Laura

(Individuálna hypnoterapia) 

Ahoj Andrea, možno to vyznie pateticky, ale píšem tak, ako cítim. Ďakujem Bohu, že som Ťa stretol a všetkým anjelom, ktorí ma navigovali a priviedli k Tebe. Teraz som pracoval s Tvojou nahrávkou. Bol to neuveriteľný zážitok. Ako by som predvídal, čo povieš v nasledujúcej vete. Do izby, kde som relaxoval, svietili slnečné lúče akoby v opare zo sviečok.  Krásne.

Teším sa veľmi a ďakujem

Ľubo

(Kurz celostnej autohypnózy – 2015) 
Kurz sa mi veľmi páčil. Znova sa mi potvrdilo, že všetka sila a odpovede, ktoré hľadám vonku sú v mojom vnútri. Chcem na sebe ďalej pracovať, aby sa zabudnuté podvedomie stalo opäť mojím celkom :-)
Ďakujem
Petra
(Kurz celostnej autohypnózy – 2015) 
Oceňujem otvorený prístup a príjemnú atmosféru, kolektív. Ďakujem veľmi pekne, pomohli ste mi nájsť smer, na ktorom chcem pracovať …
 
Silvia
 
(Kurz celostnej autohypnózy – 2014) 
Náš spoločný víkend autohypnózy bol pre mňa novou a obohacujúcou skúsenosťou. Nielen kvôli téme ako takej, ale aj vďaka Tebe osobne, Andrejka, a celej našej skupinke. Mala som možnosť nahliadnuť do seba samej, do svojich pocitov, emócií a očakávaní, ale tiež spoznať silné a inšpirujúce príbehy druhých. Ukázala si mi ďalšiu metódu, vďaka ktorej môžem na sebe ďalej pracovať.
 
Ďakujem Ti a teším sa budúcu spoluprácu. :)
 
Martina
 
(Kurz hypnopôrodu – 2014) 

” Vďaka kurzu hypnopôrodu som ako prvorodička získala mnoho informácií a hlavne úplne iný pohľad na pôrod, ako som doposiaľ počula. Zbavil ma strachu z nepoznaného. Získala som istotu a dôveru v samej seba,  že keď nastane tá chvíľa, budem schopná sa uvoľniť, že to nemusí tak veľmi bolieť ale môže to byť krásny, ľahký a emotívny pôrod.  Pre svoje dieťatko chcem urobiť čo najviac. Relaxáciou, uvoľnením a cez emócie spojiť sa s vlastným telom a s dieťatkom. Lektorka kurzu Andrejka je človek s veľkým srdiečkom, pristupovala k nám veľmi láskavo, chápavo, otvorene a dodala mne aj partnerovi veľa pozitívnej energie. Som veľmi rada, že som tento kurz absolvovala a určite ho odporúčam. Verím, že pôrod zvládneme rýchlo, hladko a podľa našich predstáv”

Martina

(Kurz hypnopôrodu – 2014) 

Kurz splnil všetky moje očakávania, t.j. naučila som sa techniky vizualizácie a relaxácie, utvrdila som sa v správnosti dýchania a získala nahrávky, ktoré mi umožnia sa na deň D. pripraviť čo najlepšie a prežit ho v kľude a bez stresu. Kurz odporúčam všetkým, ktorí majú záujem o čo najprirodzenejší pôrod, prípapadne z neho majú strach a stres, alebo si  len  chcú overiť v praxi to čo sa dočítali v knihe Morgan-ovcov o hypnopôrode. Veľmi sa mi páčili priestory v ktorých kurz prebiehal ako aj ľudský prístup lektorky kurzu Andrejky. Ešte raz ďakujem !!!

Lucia

(Individuálna terapia) 

Ahoj Andrejka, práve som dokončila meditáciu, a znovu sa chcem poďakovať aj Tebe aj Bohu, že som začala na sebe intenzívnejšie pracovať. Dnes som od začiatku do konca preplakala celú meditáciu, nedokázala som to zastaviť, zaplavilo ma čosi, čo neviem opísať. Po prvý raz som si veci nevizualizovala, ale počas celej meditácie aj napriek plaču prichádzali obrazy a odpovede samé od seba a ja som prežila niečo nádherné. S Gabikou každý deň preberáme zážitky a tešíme sa zo svojich pokrokov, nielen v meditáciách ale aj vo vzťahoch s ľuďmi. Po návšteve u Teba som pochopila, aké je to všetko jednoduché a všetko máme na dosah ruky, len každý máme svoj čas.

Ešte raz pekne ďakujem

Bea

(Individuálna hypnoterapia) 

Ahoj Andrea, práve som na teba myslela, že sa idem strašneee pekne poďakovať…..vieš veľmi mi to pomohlo … ja som šťastná, že ma posunuli k tebe…všetko tam bolo také neskutočné… cítila som sa ako doma….vedela som, že som na správnom mieste … ale jasne … potrebujem ešte čas….ale musím ti povedať,  že som dnes bola skvele naladená od teba a dokázala som sa rozprávať s ľuďmi … máš neskutočnú energiu… ja sa posnažím… a veľmi…….Aďka ďakujem veľmi pekne ti ďakujem a ak môžem poprosím Ťa ešte o pomoc…po dlllhom čase mi bolo fajnovo…
Prajem všetko naj

G.

© 2015 SENAZ
Jeruzalemská 18, TRNAVA
Jelačičova 1, BRATISLAVA

TEL: 0911 765 589
E-MAIL: info@hypnoterapia.sk
WEB: http://www.hypnoterapia.sk

HI