“Tvoj pohľad sa vyjasní jedine vtedy, keď sa budeš vedieť pozrieť do svojho srdca.
Kto sa pozerá smerom von, sníva. Ten, kto sa pozerá dovnútra, prebudí sa.” (C.G.Jung)
+421 (911) 765 589
info@hypnoterapia.sk

Referencie od klientov

(Akreditovaný kurz celostnej hypnoterapie – 2020) 
Som veľmi vďačná, že som mohla absolvovať kurz celostnej hypnoterapie. Priniesol mi nielen hlbšie poznanie princípov hypnózy a terapeutických postupov, informácií bolo veľa, ale čo si naozaj vážim bolo precítenie bezpečného terapeutického prostredia, takého v ktorom sa klient cíti bezpodmienečne prijatý a v dôvere môže pracovať sám so sebou aj na úrovniach, ktoré sa niekedy neodvažuje zdieľať ani sám so sebou. Po kurze s ľahkosťou vytváram (auto)sugescie aj v behu každodenného života a s radosťou pozorujem ako k zmene reality vedie zmena nášho postoja a našich myšlienok- zaužívaných vzorcov.
Katka
(Akreditovaný kurz celostnej hypnoterapie – 2020) 
Už niekoľko rokov ma zaujímajú možnosti pomoci ľuďom, ktorí to majú v živote „ťažké“. Už dávno som si všimla, že na každú životnú situáciu sa dá pozrieť z viacerých uhlov pohľadu. Každý z nás má možnosť povedať, že je pohár poloprázdny, alebo poloplný. A toto je subjektívny uhol pohľadu každého človeka. V živote je možné tieto pohľady meniť. Stačí túžba na sebe pracovať, bádať a učiť sa. Jednou z foriem je aj kurz celostnej hypnoterapie. Chcem sa poďakovať lektorke Andrejke za skvelý prístup, za vytvorenie priateľskej, až rodinnej atmosféry. Chcem sa poďakovať aj ostatným kolegom za všetok prínos a za otvorené srdcia. Verím, že naša spolupráca bude naďalej pokračovať, pretože práce v tejto oblasti je neúrekom.
Janka
(Akreditovaný kurz celostnej hypnoterapie – 2020) 

Kurz celostnej hypnoterapie bol pre mňa nesmierne obohacujúcim zážitkom. Za tento rok si odnášam nespočetné množstvo cenných vedomostí, zručností, ktoré už teraz využívam vo svojej terapeutickej praxi ako aj v osobnom živote. Čas strávený na kurze bol primárne orientovaný na osvojenie si praktických zručností a to výmenou rolí klient a terapeut, čo sa mi veľmi páčilo. Tým pádom sme nadobudli priestor na skutočné terapeutické riešenie “problémov”. Oceňujem, že sme po každom stretnutí dostali skriptá a mohli tak študovať z pohodlia domova. Andrejka je láskavá, dobrá duša, vynikajúca terapeutka, ktorá pracuje srdcom. Aj preto som sa na kurze cítila ako doma. Cítila som sa byť prijatá a vypočutá, čo si skutočne vážim.

Sama sebe ďakujem, že som sa rozhodla absolvovať tieto výnimočné stretnutia, vďaka ktorým som spoznala výnimočných ľudí. Z celého srdca ďakujem Andrejke a všetkým účastníkom kurzu za všetky rady, usmernenia, zručnosti a zdieľané skúsenosti, ktorými sme sa vzájomne obohacovali.  Zas a znova som sa ubezpečila, že celostná hypnoterapia je cesta ku skutočnému vyliečeniu svojich vnútorných zranení, cesta k nadobudnutiu osobnej celistvosti, návrat k samej sebe, návrat domov.

Kika
(Akreditovaný kurz celostnej hypnoterapie – 2020) 
Na kurz celostnej hypnoterapie som sa prihlásila so zvedavosťou, s túžbou zmeniť svoje smerovanie v živote a s vnútorným volaním po hlbšom poznaní samej seba. Po skoro dvoch desaťročiach v korporátoch, bol spôsob vedenia kurzov pre mňa nový a až postupne mi začal do seba pekne zapadať. Andrejka je veľmi skúsená hypnoterapeutka s láskavým prístupom a vie ukázať nový pohľad vnímania konkrétnej situácie. Viedla nás s pokorou a rešpektom ku každému z nás bez ohľadu na to, kto má aké skúsenosti v danej problematike. Kurz je ukončený teoretickými a praktickými skúškami so získaním akreditovaného certifikátu. Ďakujem a teším sa na kurz Regresnej hypnoterapie.
Manu
(Akreditovaný kurz celostnej hypnoterapie – 2018) 
Vzťahy, zdravie, problémy…okolo toho sa točia naše životy a ovplyvňujú našu realitu viac než si uvedomujeme. No všetko má svoj dôvod a príčinu ukrytú niekde hlboko v nás. Stačí to len odhaliť, ale práve to je to najťažšie. Vždy ma zaujímali úskalia ľudskej duše a spôsob ako si poradiť a aj pomôcť iným. Dlho som hľadala kurz, ktorý by spájal poznatky klinických a alternatívnych techník, ale vždy som narazila na nejaké obmedzenia. Ale ako sa vraví “kto hľadá – ten nájde”. Natrafila som najprv na zážitkový, víkendový kurz regresnej hypnózy a po prečítaní informácií som neváhala. Atmosféra a spôsob vedenia kurzu lektorkou Andrejkou ma len utvrdil v tom, že hľadať sa oplatí. Na moje milé prekvapenie nám oznámila, že plánuje otvorenie ďalšieho ročníka akreditovaného kurzu celostnej hypnoterapie a ani sekundu som neváhala. Rok v “škole” ubehol ako voda. Naučili sme sa načúvať ľuďom a viesť ich v hypnoterapii prirodzeným spôsobom. Tak ako je každý človek jedinečný aj terapie sú prispôsobené ich potrebám. Získali sme množstvo informácií, praktických skúseností, zo spolužiakov sa stali priatelia a získali sme v Andrejke aj oporu pre našu samostatnú prax. Celková atmosféra kurzu bola taká príjemná, až nám bolo ľúto konca. Vrelo tento kurz odporúčam každému, kto túži pomáhať a človeka s jeho dušou vidí ako jeden fungujúci celok a vie, že všetko so všetkým súvisí.
Aďa
(Kurz celostnej hypnoterapie – 2018) 
Človek sa narodí, niečo sa naučí a chce pomáhať, no chýba mu tá správna metóda. Objavila som kurz celostnej hypnoterapie, aby som sa naučila pomáhať prostredníctvom tejto metódy. Získala som však oveľa viac. Získala som viac pohľadov na situáciu a skvelých kolegov, ktorí sú viac než to. Sú terapeuti a hlavne priatelia.
Kurz bol vedený skvelou lektorkou Andrejkou, ktorá je všestranná (rozumie duchovnu aj racionálnemu), vie počúvať, poradiť v každom smere a podporiť. Kurz Celostnej hypnoterapie odporúčam každému, kto sa chce venovať hypnoterapii a zároveň sa učiť v priateľskej, pokojnej atmosfére.
Lucia
(Kurz celostnej autohypnózy – 2018) 

Človek je zvláštny tvor, príde na svet ako bezstarostné dieťa, plné smiechu, radosti, s chuťou objavovať a zbierať informácie. Táto prirodzenosť sa časom otáča proti nám, lebo mi všetko nasávame a nasávame i názory, zákazy a pravidlá zo svojho okolia. Často si z nich postavíme „múr“, za ktorým strácame naše sny, predstavy a hlavne samých seba. Až  je tak vysoký a pevný, že nedokážeme pozrieť do svojho vnútra  a máte chuť ho celý zbúrať. A tak som chcela búrať, no nejako podvedome som cítila, že to nebude tá správna cesta. A tak som volila cestu autohypnózy a tu pomocou lektorky som pochopila, že nie je treba všetko hneď rúcať, možno len meniť uhol pohľadu, zmeniť slovko „musím“, na slovko „chcem“. V pohodovej atmosfére, v akej sa celý kurz niesol, bolo ľahšie vkročiť na túto cestu.

K otvorenej atmosfére počas kurzu,  prispela v nemalej miere lektorka, ktorá spĺňa kritéria odbornosti, ale hlavne ľudskosti, ale i moji „spolužiaci“, ktorí prispeli k tomu, aby sme kurz v plnej miere  precítili.

Ďakujem Erika

(Kurz celostnej autohypnózy – 2018) 

Andrejčin hlas mě provázel obrazy. Vynořovaly se a mizely, bylo to magické. Nevěděl jsem, že hypnóza může být tak příjemná, ten klid… cítím ho pořád. Už jen setkání s podobně smýšlejícími lidmi je úžasné, zase tak jednou nebýt za marťana. Příjemné setkání v kruhu příjemných lidí, obohacující byl nejen program semináře, ale i diskuse s ostatními. Je úžasné sledovat jak zajímavé a spletité jsou jejich cesty. Andrejka krásně přizpůsobovala program aktuální situaci. Z celého víkendu mi zbyl příjemný pocit času stráveného s obohacujícími lidmi.

Slávek

(Kurz celostnej hypnoterapie – 2017) 

Vždy ma ťahalo k psychológii a tak som ju aj jedného dňa začala študovať. Už počas vysokej školy ma ťahalo k meditačným a relaxačným technikám, ktoré sa často používajú v terapii. A tak som sa po prečítaní literatúry, ktorá sa týchto témat týkala rozhodla, že to je to presne to, čomu by som sa chcela v budúcnosti venovať. Po ukončení štúdia som absolvovala množstvo kurzov autohypnózy či hypnózy, ale mala som pocit, že to nestačilo. Buď boli veľmi krátke alebo ste pomocou nich dokázali iba tzv. načrieť do základ hypnózy. Skúšala som hypnózu po prvých kurzoch aj sama na svojej rodine ale nebolo to to pravé orechové. Cítila som, že sa musím vzdelávať a učiť ďalej a tak som hľadala na internete a čírou náhodou naďabila na kurz Celostnej hypnoterapie, ktorá sa mala zakrátko konať v Trnave. Keďže sa hovorí, že náhody neexistujú neváhala som a prihlásila sa. Veru neľutujem. Naozaj ak hľadáte niečo čo budete vedieť pevne uchopiť v rukách a naučiť sa to nastaviť na každého klienta individuálne a podľa potrieb neváhajte. Celostná hypnoterapia pod vedením p. Andrejky Belayovej je ucelený spôsob ako prispôsobiť hypnoterapiu na každého klienta podľa jeho potreby a nastavenia. To znamená prispôsobiť druh terapie aj po osobnostnej stránke klientka, jeho poznaniu . Počas kurzu naozaj získate hlavne praktické zručnosti, ktoré v žiadnom kurze, ktoré sa zatiaľ na Slovensku konajú nenájdete. Možnosť odskúšania, odborné vedenie, supervízia a hlavne tá praktická časť Vám pomôže získať istotu a sebavedomie v práci s klientom. Silu liečenia pomocou hypnózy dokážete využiť aj pre seba alebo pre svojich blízkych. To všetko sa na tomto jednoročnom kurze ako pomáhať či liečiť seba alebo iných a to všetko bezpečne a na odbornej úrovni pomocou hypnoterapie naučíte. Za mňa obrovské ďakujem a poklona p. Andrejke a možnosti byť súčasťou tak skvelého „jednoročného“ zážitku a spoznania úžasných ľudí.

Janka

(Kurz celostnej hypnoterapie – 2017) 

Predstava stráviť rok v škole, bola náročná. Realita, rok v škole bola krátka. Stretnúť sa s Andrejkou je pre mňa posun vpred a taktiež aj stretnutie s kolegami, teraz už priateľmi je pre mňa veľkým prínosom. Tento kurz celostnej hypnoterapie v podaní Andrejky je neopísateľným zážitkom a prínosom pre každého kto sa venuje tejto téme. Užitočná teória doplnená zážitkovou praxou presvedčí každého o prínosoch hypnoterapie. Profesionálny a citlivý prístup Andrejky umožnil každému z nás prežiť naplno celý kurz. Som veľmi rád, že som sa dostal do rúk skvelej lektorke.

Marek

(Kurz regresnej hypnózy – 2016) 

Problematika regresnej hypnózy ma zaujíma už dlhší čas. Keď som objavila vašu stránku s ponukou kurzu regresnej hypnózy, nemohla som odolať. Cítila som, že tam mám ísť. A vnútorný hlas naozaj nesklamal. Na kurz som išla bez väčších očakávaní, no veľmi som sa tešila. Andrejka je veľmi skvelá hypnoterapeutka a osoba so srdcom na správnom mieste. S priateľským a láskavým prístupom ma ponorila ešte hlbšie do tejto problematiky. Dala mi veľa obohacujúcich rád a z kurzu som si odniesla nezabudnuteľné skúsenosti. Z celého srdca za ne ĎAKUJEM. Už teraz viem, že môj príchod k vám nebol posledný a teším sa na ďalšie stretnutie.

Kurz regresnej hypnózy je osobnostne obohacujúci zážitok a preto ho všetkým odporúčam.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem všetko dobré.

Kristína

(Kurz regresnej hypnózy – 2015) 
Na kurz regresnej hypnózy som sa prihlásila hlavne zo zvedavosti. Chcela som sa o tom dozvedieť viac a vyskúšať si niečo “na vlastnej koži”. Som za túto skúsenosť vďačná. Spolu s ostatnými účastníčkami kurzu sme v tom zvláštnom stave vedomia prežili naozaj silné, až dramatické príbehy. Načreli sme do neznámych území nášho podvedomia, a či už to boli príbehy z našich “minulých životov”, alebo niečo iné (čo vlastne nie je podstatné), myslím, že táto metóda terapie má svoje opodstatnenie a môže ľuďom priniesť pomoc pri riešení ich súčasných problémov, s ktorými si nevedia rady. Andrejka nás citlivo viedla a cítili sme sa v bezpečí. Bol to naozaj zaujímavý zážitok.
Ďakujem
Elena
(Kurz celostnej autohypnózy – 2015) 
Kurz sa mi veľmi páčil. Znova sa mi potvrdilo, že všetka sila a odpovede, ktoré hľadám vonku sú v mojom vnútri. Chcem na sebe ďalej pracovať, aby sa zabudnuté podvedomie stalo opäť mojím celkom :-)
Ďakujem
Petra
(Kurz celostnej autohypnózy – 2015) 
Oceňujem otvorený prístup a príjemnú atmosféru, kolektív. Ďakujem veľmi pekne, pomohli ste mi nájsť smer, na ktorom chcem pracovať …
 
Silvia
 
(Kurz celostnej autohypnózy – 2014) 
Vrelo odporúčam túto skúsenosť každému z nás, všetkým ktorých zaujíma ako funguje ľudská myseľ, kto vlastne sme v našom nadvedomí a ako to všetko môžme využiť k lepšiej kvalite svojho života a k správnym rozhodnutiam. Ale aj ostatným, ktorých nezaujíma veľmi sprituálny svet, ale sú viac materialistickí a potrebujú vedieť ako si oddýchnut a relaxovať sámi so sebou počas rýchlych vyťažených dní plných stresujúcich udalostí. Nehovorím, že sa mi zmenil kompletne môj život, ale spoznala som silu mojho tela a mysle a pozerám sa na život trošku z vyšších sfér. Vážim si viac samú seba a uvedomujem si, že to, že som nie je len náhoda.  :-)
Ďakujem Adi.
Lucia
(Kurz celostnej autohypnózy – 2014) 

Tento kurz bol pre mňa veľmi prínosný. Chcela som sa naučiť spôsob ako vypnúť a uvoľniť sa. Prostredie na kurze bolo veľmi príjemné a takisto aj pani lektorka. Žiadna kniha ani video nie sú tak prínosné ako mať možnosť zúčastniť sa priamo kurzu. Veľmi pekne ďakujem aj za nahrávku. Pre mňa je veľmi dôležitá.

Prajem Vám hlavne zdravie a aj tým, ktorí sa rozhodnú niečo zo sebou robiť.

Júlia

(Kurz celostnej autohypnózy – 2014) 
Náš spoločný víkend autohypnózy bol pre mňa novou a obohacujúcou skúsenosťou. Nielen kvôli téme ako takej, ale aj vďaka Tebe osobne, Andrejka, a celej našej skupinke. Mala som možnosť nahliadnuť do seba samej, do svojich pocitov, emócií a očakávaní, ale tiež spoznať silné a inšpirujúce príbehy druhých. Ukázala si mi ďalšiu metódu, vďaka ktorej môžem na sebe ďalej pracovať.
 
Ďakujem Ti a teším sa budúcu spoluprácu. :)
 
Martina
 
(Kurz hypnopôrodu – 2014) 

” Vďaka kurzu hypnopôrodu som ako prvorodička získala mnoho informácií a hlavne úplne iný pohľad na pôrod, ako som doposiaľ počula. Zbavil ma strachu z nepoznaného. Získala som istotu a dôveru v samej seba,  že keď nastane tá chvíľa, budem schopná sa uvoľniť, že to nemusí tak veľmi bolieť ale môže to byť krásny, ľahký a emotívny pôrod.  Pre svoje dieťatko chcem urobiť čo najviac. Relaxáciou, uvoľnením a cez emócie spojiť sa s vlastným telom a s dieťatkom. Lektorka kurzu Andrejka je človek s veľkým srdiečkom, pristupovala k nám veľmi láskavo, chápavo, otvorene a dodala mne aj partnerovi veľa pozitívnej energie. Som veľmi rada, že som tento kurz absolvovala a určite ho odporúčam. Verím, že pôrod zvládneme rýchlo, hladko a podľa našich predstáv”

Martina

(Kurz hypnopôrodu – 2014) 

Kurz splnil všetky moje očakávania, t.j. naučila som sa techniky vizualizácie a relaxácie, utvrdila som sa v správnosti dýchania a získala nahrávky, ktoré mi umožnia sa na deň D. pripraviť čo najlepšie a prežit ho v kľude a bez stresu. Kurz odporúčam všetkým, ktorí majú záujem o čo najprirodzenejší pôrod, prípapadne z neho majú strach a stres, alebo si  len  chcú overiť v praxi to čo sa dočítali v knihe Morgan-ovcov o hypnopôrode. Veľmi sa mi páčili priestory v ktorých kurz prebiehal ako aj ľudský prístup lektorky kurzu Andrejky. Ešte raz ďakujem !!!

Lucia

(Kurz autohypnózy – 2013) 

Na kurze autohypnózy som sa naučila rôzne techniky relaxácie a uvoľnenia. Prístup lektorky hodnotím veľmi pozitívne. Prostredníctvom jej hovoreného slova a spôsobu podávania sa mi s ľahkosťou uvádzalo do úžasného stavu spoznávania podvedomia. Je skvelé, akú moc má naše podvedomie a každému odporúčam si to zažiť a presvedčiť sa o tom. Som rada, že som sa rozhodla tento kurz absolvovať, odnášam si z neho veľmi veľa a rozvíjať sa budem každý deň doma. Držím si v tom palce a verím si.

Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov.

Ľubka

(Kurz autohypnózy – 2013) 

Na kurz som sa prihlásila s veľkým očakávaním toho, čo je bežnému človeku neraz nepoznané. Alternatívna medicína a jej metódy ako také, sú čím ďalej, tým viac obľúbené a ľudí rôznych profesií, či vekových kategórií. Je to určitý nový poznatok dosiaľ tajomného, čo sa v nás a okolo nás skrýva.

Všetko, s čím som do kurzu šla, sa naplnilo. Pod vedením úžasnej lektorky, ako aj človeka s veľkým srdcom a ochotou predávať druhým svoje skúsenosti sa mi tento kurz zapíše hlboko do duše. Jednak tým, že techniky, s ktorými sme sa zoznámili budeme vedieť naďalej využívať v bežnom živote a situáciách. Kedykoľvek budeme cítiť potrebu „vnútorne sa vyliečiť“, nadobudli sme poznatky, s ktorými to pôjde ľahko, kdekoľvek a kedykoľvek. Sila a umenie dokázať si po kurze pomáhať sama sebe je tou najväčšou splnenou túžbou, s ktorou som do kurzu šla. Schopnosť naučiť sa vnímať veci inak, schopnosť privodiť si do života  to, čo chceme a po čom túžime, schopnosť žiť pokojný a spokojný život, aj to sú veci, ktoré si z kurzu odnášam. Vnímanie života a seba aj z inej perspektívy je úžasnou devízou pre ďalší rast a fungovanie. Hypnóza ako taká mi odkryla bránu doposiaľ nepredstaviteľných možností a perspektív. Po kurze viem, že nič nie je nemožné. Stačí byť len otvorený. Ďakujem ešte raz za možnosť absolvovania kurzu s touto úžasnou tematikou, precvičením a naučením sa techník ako sa liečiť a prežiť vysnívaný život.

Laura

(Individuálna hypnoterapia) 

Ahoj Andrea, možno to vyznie pateticky, ale píšem tak, ako cítim. Ďakujem Bohu, že som Ťa stretol a všetkým anjelom, ktorí ma navigovali a priviedli k Tebe. Teraz som pracoval s Tvojou nahrávkou. Bol to neuveriteľný zážitok. Ako by som predvídal, čo povieš v nasledujúcej vete. Do izby, kde som relaxoval, svietili slnečné lúče akoby v opare zo sviečok.  Krásne.

Teším sa veľmi a ďakujem

Ľubo

(Individuálna terapia) 

Ahoj Andrejka, práve som dokončila meditáciu, a znovu sa chcem poďakovať aj Tebe aj Bohu, že som začala na sebe intenzívnejšie pracovať. Dnes som od začiatku do konca preplakala celú meditáciu, nedokázala som to zastaviť, zaplavilo ma čosi, čo neviem opísať. Po prvý raz som si veci nevizualizovala, ale počas celej meditácie aj napriek plaču prichádzali obrazy a odpovede samé od seba a ja som prežila niečo nádherné. S Gabikou každý deň preberáme zážitky a tešíme sa zo svojich pokrokov, nielen v meditáciách ale aj vo vzťahoch s ľuďmi. Po návšteve u Teba som pochopila, aké je to všetko jednoduché a všetko máme na dosah ruky, len každý máme svoj čas.

Ešte raz pekne ďakujem

Bea

(Individuálna hypnoterapia) 

Ahoj Andrea, práve som na teba myslela, že sa idem strašneee pekne poďakovať…..vieš veľmi mi to pomohlo … ja som šťastná, že ma posunuli k tebe…všetko tam bolo také neskutočné… cítila som sa ako doma….vedela som, že som na správnom mieste … ale jasne … potrebujem ešte čas….ale musím ti povedať,  že som dnes bola skvele naladená od teba a dokázala som sa rozprávať s ľuďmi … máš neskutočnú energiu… ja sa posnažím… a veľmi…….Aďka ďakujem veľmi pekne ti ďakujem a ak môžem poprosím Ťa ešte o pomoc…po dlllhom čase mi bolo fajnovo…
Prajem všetko naj

G.

© 2018 DORPS
Štefánikova 5, Trnava
Štefánikova 5, Skalica

TEL: 0911 765 589
E-MAIL: info@hypnoterapia.sk
WEB: http://www.hypnoterapia.sk

HI